Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана

Бутилкаучукова мембрана для ставка ЄПДМ

EPDM Firestone GeoSmart (ГеоСмарт) – гідроізоляція для штучних ставків, водойм та озер. EPDM (анг.) або ЕПДМ (рус) мембрана виготовляється із синтетичного каучуку або полімеризованого етилен-пропілен-дієн-мономера. Epdm мембрана поєднує в собі простоту монтажу з довговічністю та безпечний для водної флори та фауни.

Виготовляється та поставляється нами в Україну в наступних розмірах. Товщина: 0.8мм, 1.0мм та 1.2мм. Ширина: 1.5м, 3м, 6м, 7.5м, 9м, 12м та 15м. Довжина: 20м (тільки для ширини 1.5м) та 30м. На замовлення можливі інші розміри єдиного полотна. Матеріал намотаний і поставляється у рулонах. Довжина рулону зі змотаною мембраною – 2.20м. Діаметр та вага рулону залежить від розмірів.

Маса 1м2 геомембрани: при товщині 0.80мм дорівнює 0.86кг/м2; за товщини 1.00мм – 1.15кг/м2; за товщини 1.20мм -1.32кг/м2.


МОНТАЖ. Видаліть все гостре каміння, коріння і вирівняйте всі нерівності (намагайтеся не використовувати засипку при цьому, а при необхідності - використовуйте належне втрамбування). Використовуйте геотекстиль як підкладку перед встановленням GeoSmart EPDM Firestone.

Перед з'єднанням або встановленням мембрані слід дати 30-60 хвилин для вирівнювання температурного балансу. Не тягніть мембрану. Розгортати потрібно обережно, щоб не пошкодити мембрану. Гідроізоляція повинна бути вільно лежачою (слід залишати невеликі хвилі) без будь-яких напруг. Під час монтажу можна використовувати каміння або інші предмети без гострих кутів і виступів для тимчасової фіксації мембрани. Поступово наливайте воду в ставок, складаючи та підтягуючи мембрану у потрібну форму без будь-яких напруг. У міру збільшення обсягу води мембрана рухатиметься всередину і набуде форми похилих берегів та форми водойми.

Обрізати надлишки матеріалу необхідно тільки ножицями, залишивши достатню кількість матеріалу для перекриття та закріплення по периметру ставка. НЕ рвіть і не тягніть за край ЕПДМ мембрану - це може призвести до неконтрольованого розриву.


Матеріал не містить хлору та галогенів. Термін служби складає 50 років. Геомембрану можна монтувати навіть у холодну погоду. EPDM мембрана сертифіковані та відповідають нормам EN 13361 та EN 13362 для створення ставків, резервуарів та каналів з водою. Мембрани стійкі до контакту з водним кормовим середовищем відповідно до стандарту FDA 177.2600. Мембрана GEOSMART EPDM від Firestone не підходить для гідроізоляції стін та дахів.


Офіційний сайт виробника:

https://www.firestonebpe.com/en/products/lining

 

Видео монтажа:

https://www.youtube.com/playlist?list=PLjttcbuDfyNIPPZUcrSyVsnys2HdEphdH


Ми допоможемо вам купити бутилкаучукову мембрану для ставка

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для ставка, озера  від найкращих виробників.

Доставка ЄПДМ мембрана для ставка можлива у будь-яке місто України:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана.

Раді бачити вас в онлайн каталог. Пропонуємо Вам купити геомембрана для пруда в магазині обладнання та хімії E-Pool (Епул). Ми рекомендуємо Вам купити бутилкаучукова мембрана, чи мембрана для озера у Києві з доставкою до Львів та іншим областям країни. У нас Ви можете вибрати геомембрана для пруда або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти мембрана для озера - на нашому сайті з доставкою до Вас у Тернопіль. А також, найкраща пропозиція на найнадійніше обладнання для басейну в магазині все для аквакомплексів та ставків.

Увага, тільки в нашому магазині ви можете купити бутилкаучукова мембрана за низькою ціною. Знайти та купити у магазині обладнання E-POOL (Епул). У магазині ціна геомембрана для пруда Вас влаштує. Дізнайтеся вартість мембрана для пруда в онлайн маркеті. Замовити геомембрана для пруда або мембрана для пруда з доставкою по Львову та іншим областям країни. У нас на сайті E-Pool (Епул) Ви маєте можливість купити мембрана для озера замовити ph мінус для басейнів з доставкою у Київ. Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Ви планували придбати Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана наприклад у Києві не піднімаючись з дивана, зайдіть до нас у віртуальний магазин E-Pool.kiev.ua . Використовуйте пошук по сайту. Вкажіть назву товару - бутилкаучукова мембрана і Ви побачите товари з даної категорії. Продукція, представлена у нас каталозі, максимально хорошої якості.

Epdm мембрана - інтернет-магазин E-Pool (Епул) дає Вам можливість купити геомембрана для пруда , а також придбати мембрана для пруда у Ужгороді. Ви можете вибрати бутилкаучукова мембрана у Вінниці і ціна мембрана для озера Вас порадує. Дізнайтеся яка вартість epdm мембрана в магазині обладнання та хімії E-Pool (Епул) ) та у нас Ви можете купити мембрана для озера У нас в магазині Ви зможете дізнатися про ціну epdm мембрана Ви можете отримати Ваше замовлення в найближчому відділенні Нової Пошти Львові або в іншому українському місті.

Склад магазин E-Pool.kiev.ua пропонує вам замовити обладнання, розрахувати комплектуючі, отримати консультацію з монтажу або купити хімію. Інтернет-магазин E-Pool (Епул) допоможе з вибором та замовленням потрібного товару, хімії, обладнання та запчастин. Обладнання, запчастини та хімія в нашому магазині, прослужить вам довго і надійно. Оригінальний товар нам поставляють відомі Європейські бренди: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Наші фахівці, пройшли навчання і мають великий досвід у будівництві та експлуатації аквакомплексів. Ми завжди допоможемо вибрати потрібне обладнання та препарати так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з нашим каталогом обладнання, асортиментом хімії і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. Ми радимо купити обладнання та хіміюу нашому магазині з доставкою у Житомир, Одеса. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Ціни на Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана від 532 грн. до 721 грн.

Товар Вартість
Мембрана для ставка EPDM Firestone GEOSMART 0,80 мм х 1,5м х 20м 532 грн
Мембрана для ставка EPDM Firestone GEOSMART 0,80 мм х 15м х 30м 532 грн
Мембрана для ставка EPDM Firestone GEOSMART 0,80 мм х 6м х 30м 532 грн
Мембрана для ставка EPDM Firestone GEOSMART 0,80 мм х 9м х 30м 532 грн
Мембрана для ставка EPDM Firestone GEOSMART 1,00 мм х 1,5 м х 20 м 621 грн
Мембрана для ставка EPDM Firestone GEOSMART 1,00мм х 15м х 30м 621 грн
Мембрана для ставка EPDM Firestone GEOSMART 1,00мм х 6м х 30м 621 грн

Поширені запитання про Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана

Які найпопулярніші товари в категорії Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана у 2024 році?

ТОП-3 найпопулярніших товарів у категорії Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана магазина E-POOL?

На які бренди категорії Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана?

Найбільш бюджетні позиції з категорії Бутилкаучукова плівка для ставка - ЄПДМ Мембрана в інтернет-магазині E-POOL:

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ