Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка

Герметик - клей Firestone EasySealant
Герметик - клей Firestone EasySealant

Артикул: FS100

Герметик - клей Firestone EasySealant

Ціна: 494 грн

Праймер QuickPrime Plus 1 л

Артикул: FS0480

Праймер QuickPrime Plus 1 л

Ціна: 2 596 грн

Праймер QuickPrime Plus 3,78л

Артикул: FS048

Праймер QuickPrime Plus 3,78л

Ціна: 5 039 грн

ЄПДМ Мембрана Бутилкаучукова

EPDM Firestone GeoSmart (ГеоСмарт) – гідроізоляція для штучних ставків, водойм та озер. EPDM (анг.) або ЄПДМ мембрана виготовляється із синтетичного каучуку або полімеризованого етилен-пропілен-дієн-мономера. Epdm мембрана поєднує в собі простоту монтажу з довговічністю та безпечний для водної флори та фауни.


Мембрана для пруда виготовляється та поставляється нами в Україну в наступних розмірах. Товщина: 0.8мм, 1.0мм та 1.2мм. Ширина: 1.5м, 3м, 6м, 7.5м, 9м, 12м та 15м. Довжина: 20м (тільки для ширини 1.5м) та 30м. На замовлення можливі інші розміри єдиного полотна. Матеріал намотаний і поставляється у рулонах. Довжина рулону зі змотаною мембраною – 2.20м. Діаметр та вага рулону залежить від розмірів.

Маса 1м2 геомембрани: при товщині 0.80мм дорівнює 0.86кг/м2; за товщини 1.00мм – 1.15кг/м2; за товщини 1.20мм -1.32кг/м2.


ВСТАНОВЛЕННЯ. Видаліть все гостре каміння, коріння і вирівняйте всі нерівності (намагайтеся не використовувати засипку при цьому, а при необхідності - використовуйте належне втрамбування). Використовуйте геотекстиль як підкладку перед встановленням GeoSmart EPDM Firestone.

Перед з'єднанням або встановленням мембрані слід дати 30-60 хвилин для вирівнювання температурного балансу. Не тягніть мембрану. Розгортати потрібно обережно, щоб не пошкодити мембрану. Гідроізоляція повинна бути вільно лежачою (слід залишати невеликі хвилі) без будь-яких напруг. Під час монтажу можна використовувати каміння або інші предмети без гострих кутів і виступів для тимчасової фіксації мембрани. Поступово наливайте воду в ставок, складаючи та підтягуючи мембрану у потрібну форму без будь-яких напруг. У міру збільшення обсягу води мембрана рухатиметься всередину і набуде форми похилих берегів та форми водойми.

Обрізати надлишки матеріалу необхідно тільки ножицями, залишивши достатню кількість матеріалу для перекриття та закріплення по периметру ставка. НЕ рвіть і не тягніть за край ЕПДМ мембрану - це може призвести до неконтрольованого розриву.

Матеріал не містить хлору та галогенів. Термін служби складає 50 років. Геомембрану можна монтувати навіть у холодну погоду. EPDM мембрана сертифіковані та відповідають нормам EN 13361 та EN 13362 для створення ставків, резервуарів та каналів з водою. Мембрани стійкі до контакту з водним кормовим середовищем відповідно до стандарту FDA 177.2600. Мембрана GEOSMART EPDM від Firestone не підходить для гідроізоляції стін та дахів.

Якщо у вас є питання про вибір або встановлення будь-якого обладнання для басейнів, вам потрібна консультація щодо застосування хімії для басейну, зателефонуйте нам або надішліть електронний лист, наші експерти в найкоротший час зв'яжуться з вами!

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для басейну та хімію для басейну від найкращих європейських та українських виробників.


epdm мембрана з доставкою в будь-яке місто України:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка.

Раді бачити Вас в інтернет магазині. Пропонуємо Вам купити єпдм мембрана в супермаркеті E-Pool.kiev.ua. Ми пропонуємо Вам купити бутилкаучуковая мембрана , підібрати та мембрана для пруда у Києві з доставкою до Полтава та іншим регіонам України. Допоможемо вибрати єпдм мембрана або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти мембрана для пруда - на нашому сайті з доставкою до Вас у Вінницю. А також, найкращі пропозиції на обладнання для басейну в магазині аквакомплексів.

Увага, тільки в нашому магазині ви можете купити бутилкаучуковая мембрана за найкращою ціною. Знайти та купити у магазині E-POOL (Епул). У нашому магазині ціна на єпдм мембрана Вас влаштує. Дізнайтеся вартість мембрана для ставка в онлайн маркеті. Купити єпдм мембрана або мембрана для ставка з доставкою по Києву та іншим місцям. У нас на сайті E-POOL.kiev.ua Ви можете купити мембрана для пруда замовити ph метр для басейну купити з доставкою у Вінницю. Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Вам потрібно оформити замовлення на Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка наприклад у Хмельницьку не покидаючи житла, відвідайте наш онлайн-каталог E-Pool.kiev.ua . Користуйтесь системою пошуку на сайті. Введіть товар, що Вас цікавить - бутилкаучуковая мембрана і Ви побачите продукцію даної категорії. Товари, представлені в нашому магазині, перевіреної якості та від відомих Європейських виробників.

Epdm мембрана - On-line Shop E-Pool.kiev.ua дає Вам можливість купити єпдм мембрана , або ж придбати мембрана для ставка у Житомирі. Ви можете вибрати бутилкаучуковая мембрана у Тернополі і ціна мембрана для пруда Вас приємно здивує. Дізнайтеся яка вартість epdm мембрана в магазині обладнання та хімії E-Pool (Епул) ) та у нас Ви можете купити мембрана для пруда Тільки у нас Ви зможете дізнатися про ціну epdm мембрана Купити нашу продукцію з доставкою можна Житомирі та в інших населених пунктах.

On-line Shop E-Pool.kiev.ua проконсультує та допоможе купити потрібне обладнання або хімію. Інтернет-магазин E-Pool.kiev.ua створений для підбору оптимального обладнання, необхідної хімії та якісних аксесуарів. Обладнання, запчастини та хімія в нашому магазині, прослужить вам довго і надійно. Оригінальний товар нам поставляють відомі Європейські бренди: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Команда наших співробітників має великий досвід і високу кваліфікацію. Ми проконсультуємо вас та розрахуємо необхідне обладнання так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з нашим асортиментом товарів і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. Ми продаємо обладнання та хіміюу нашому інтернет-магазині з доставкою у Ужгород, Хмельницький, Вінниця. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Поширені запитання про Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка

Які найпопулярніші товари в категорії Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка у 2023 році?

ТОП-3 найпопулярніших товарів у категорії Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка магазина E-POOL?

На які бренди категорії Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка?

Найбільш бюджетні позиції з категорії Мембрана EPDM Firestone GEOSMART. ЕПДМ бутилкаучукова плівка в інтернет-магазині E-POOL:

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ