Комплект установки пісочного фільтра басейну

Система фільтрації для басейну є одним з основних компонентів обладнання басейну. Тому дуже важливо вибрати насос для басейну та фільтр для басейну необхідної потужності. Фільтраційні установки допоможуть вам уникнути зайвих турбот щодо підбору обладнання. Вони складаються з комплекту фільтра та насоса і включають необхідні елементи для монтажу. Якщо ви шукаєте оптимальний комплект фільтрації для басейну - вибирайте наші фільтри. Ці установки відрізняються високою якістю і роблять процес встановлення та обслуговування басейну набагато зручнішим. Якщо у вас є питання про вибір або монтаж будь-якого обладнання для басейнів, вам потрібна консультація щодо застосування хімії для басейну, зателефонуйте нам або надішліть електронний лист, наші експерти в найкоротший час зв'яжуться з вами!


Фільтрувальна бочка, підбір 

Правильно спроектована та підібрана система фільтрації – запорука успішної та безпечної роботи вашого басейну. Пісочний це найбільш популярний та економічний фільтр для басейну який забезпечує швидке очищення води. В якості наповнювача фільтрувальної ємності часто використовуються поєднання різних фракцій кварцового піску.


Як визначити, чи працюватиме фільтр для басейну?


Як визначити, чи працюватиме фільтр для басейну?

Основними важливими значеннями є швидкість фільтрації та кількість фільтруючого матеріалу (кварцового піску).


1. Визначаємо швидкість фільтрації

              Q

V =      - - - -   м3 / год / м2

              S

де, Q – продуктивність насоса, S – площа фільтра


Для громадського басейну нормальним є значення менше 30 м3/год/м2

Для приватного басейну – менше 50 м3/год/м2


Приклад: (фільтрувальна установка 9 м3/год)

S = Q/V = 9/50 = 0.18 м2,

Дізнатися діаметр бочки можна з формули: S=π*d2/4, d ~ 0.479 м

Відповідно в установці продуктивністю 9 м3/год діаметр фільтрувальної бочки повинен бути не менше 480 мм


2. Кількість фільтруючого матеріалу - піску (Для прикладу візьмемо також фільтраційну ємність продуктивністю 9 м3/год.)


У відомих виробників кількість піску на такий обсяг фільтрації потрібно близько 100 кг. Виходячи з обчисленого діаметра фільтрувальної бочки 480 мм та площі фільтра 0.18 м2, висота засипки повинна бути ~ 60 см

Не використовуйте фільтрувальні установки, якщо не витримані описані параметри. Фільтрувати не буде!Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для басейну та хімію для басейну від найкращих європейських та українських виробників.


Доставка комплекта фильтра для бассейна возможна в любой город Украины:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Фільтр для басейну з насосом.

Вітаємо Вас в супермаркет. Пропонуємо Вам купити купити пісочний фільтр для басейну в онлайн каталозі обладнання та хімія для аквакомплексів E-Pool (Епул). Ми рекомендуємо Вам купити купити фільтр для басейну, або купити фільтрацію для басейну у Києві з доставкою до Одеса та іншим регіонам країни. Ми допомагаємо вибрати насос з фільтром для басейну або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти насос фільтр для басейну - у нас в асортименті з доставкою до Вас Київ. А також, кращі пропозиції на обладнання для ставка на складі обладнання.

Звертаємо Вашу увагу, у нас ви можете замовити очисна станція для басейну за найкращою ціною. Знайти та купити у магазині E-POOL (Епул). У нас в магазині ціна пісочні фільтри для басейнів Вас приємно здивує. Дізнайтеся вартість піщаний фільтр для басейну на складі хімії та обладнання.  Замовити система очищення басейну ціна або система очищення води у басейні з доставкою по Житомиру та іншим куточкам країни. У нас на сайті E-Pool (Епул) Ви маєте можливість купити система фільтрації басейну купити замовити ph води в басейні з доставкою у Львів. Фільтр для басейну з насосом за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Фільтр для басейну з насосом в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Ви збираєтесь придбати Фільтр для басейну з насосом наприклад у Дніпрі не піднімаючись з дивана, зайдіть до нас у електронний маркет E-Pool.kiev.ua . Використовуйте функцію пошуку товарів на сайті. Напишіть назву товару - пісочний фільтр купити і Ви побачите список товару з цієї категорії. Товари, розміщені у нас в асортименті , відмінної якості та від перевірених Європейських брендів.

Кварцовий пісок для басейнів - склад магазин E-Pool.kiev.ua дає Вам можливість купити купити пісочний фільтр для басейну , а також придбати купити фільтр для басейна у Вінниці. Ви можете вибрати купити фільтр для басейну у Львові і ціна купити фільтрацію для басейну Вас порадує. Дізнайтеся яка вартість купити фільтрувальну установку для басейну в онлайн маркеті E-Pool.kiev .ua та у нас Ви можете купити насос фільтр для басейну Тільки у нас Ви можете дізнатися про ціну насос фільтр для басейну ціна Замовлений товар Ви можете забрати в найближчому відділенні Нової Пошти Львові та в будь-якому іншому населеному пункті України.

Магазин E-Pool (Епул) пропонує обладнання, запчастини або хімію за оптимальними цінами. Інтернет-магазин E-Pool (Епул) створений для підбору необхідної продукції, запчастин, аксесуарів, хімії. Запчастини та обладнання, що ми пропонуємо, оптимально за ціною-якістю з офіційною гарантією від: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Наші спеціалісти допоможуть вирішити будь-які технічні питання у будівництві та експлуатації водойм. Ми завжди допоможемо вибрати потрібне обладнання та препарати так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з нашим каталогом обладнання, асортиментом хімії і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. Ми продаємо обладнання та хіміюу нашому маркеті з доставкою у Дніпро, Тернопіль, Київ. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Ціни на Фільтр для басейну з насосом від 14081 грн. до 42500 грн.

Товар Вартість
Фільтр для басейну 4 м3/год, Samoa 300, 1.25" верхній 5-ти ходовой клапан, насос з предфільтром FIJI 0.18 кВт, з підставкою 14 081 грн
Фільтр для басейну 6 м3/год, Samoa 400, 1.25" верхній 5-ти ходовой клапан, насос з предфільтром FIJI 0.23 кВт, з підставкою 16 564 грн
Фільтр для басейну 400мм, 6 м3/год з насосом FREEFLO, 0,37кВт з підставкою 22 342 грн
Фільтр для басейну 600мм, 14 м3/год з насосом FREEFLO, 0,75кВт без підставки 29 874 грн
Фільтр для басейну 375мм, 6 м3/год з насосом SW-10M, 0,25 кВт Завантаження піску 45 кг 32 870 грн
Фільтр для басейну 375мм, 6 м3/год з насосом SW-12M, 0,37 кВт Завантаження піску 45 кг 33 320 грн
Фільтр для басейну 475мм, 9 м3/год з насосом SW-12M, 0,37 кВт Завантаження піску 80 кг 36 380 грн

Поширені запитання про Фільтр для басейну з насосом

Які найпопулярніші товари в категорії Фільтр для басейну з насосом у 2024 році?

На які бренди категорії Фільтр для басейну з насосом варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Фільтр для басейну з насосом представлені такі бренди:

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ