Теплообмінник для басейну

Вибір нагрівача води для басейну - теплообмінник.

Автономні теплообмінники для басейну – дуже ефективний та економічний метод обігріву вашого басейну. Якщо у вашому будинку достатньо енергії від газового котла, тоді теплообмінники можуть використовувати цю систему опалення для передачі тепла воді вашого басейну, коли це не потрібно для будинку.

Гаряча вода від домашнього котла циркулює між кожухом водонагрівача та трубами; вода в басейні тече трубками і нагрівається ними. Дві води не поєднуються.

Вода від опалення будинку надходить трубами, які підключені до теплообмінника, а термостат води в басейні регулює температуру в басейні.


Для отримання додаткової інформації, будь ласка, зв'яжіться з нашою службою підтримки клієнтів, які мають багаторічний досвід роботи у сфері підігріву басейнів.

Якщо у вас є питання про вибір або встановлення будь-якого обладнання для басейнів, вам потрібна консультація щодо застосування хімії для басейну, зателефонуйте нам або надішліть електронний лист, наші експерти в найкоротший час зв'яжуться з вами!


Підбір оптимального теплообмінника для басейну

Продуктивність теплообмінника змінюється залежно від потоку рідини через первинний (гарячий) вторинний (холодний) контури, і навіть від різниці температур між рідинами. За допомогою таблиць продуктивності може бути отримана номінальна теплова потужність кожного теплообмінника. Результуюче значення залежить від заданого потоку рідини в обох контурах, вказаного в таблиці, а також від різниці температур між вхідною рідиною у первинному та вторинному контурах. За допомогою діаграм А та В можна розрахувати теплову потужність для інших, не вказаних у таблиці значень.

Діаграма А відображає залежність величини продуктивності теплообмінника від різниці температур у первинному та вторинному контурах системи. Продуктивність практично пропорційна різниці температур у контурах.
Діаграма Б відображає залежність продуктивності теплообмінника від зміни величини потоків у первинному та вторинному контурах системи щодо номінальних. Номінальні потоки для контурів наведені у технічних характеристиках та відповідають 100% продуктивності. Якщо потоки в контурах мають пропорційну відмінність від номінальних, продуктивність можна взяти безпосередньо з графіка. Якщо потоки в контурах теплообмінника відрізняються не пропорційно від наведених у таблицях, слід обчислити потік, як середнє арифметичне між значеннями потоків в контурах.

Теоретичний розрахунок теплового балансу Приклад розрахунку підігріву басейну за умови, що відсутні втрати тепла.

1. Яка енергія потрібна для збільшення температури на градусів за фіксований проміжок часу?

2. Скільки часу потрібно на збільшення температури води на певну кількість градусів при фіксованій енергії, що подається?

де: P = енергія, кВт t = час, ΔT = різниця температур, °C 1,16 = постійна величина V = об'єм, м3 S = площа дзеркала басейну Z = втрати тепла (за годину)


Ми допоможемо вам купити теплообмінник для басейну

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для басейну та хімію для басейну від найкращих європейських та українських виробників.


Доставка теплообмінника для басейну можлива в будь-яке місто України:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Теплообмінник для басейну.

Ласкаво просимо в інтернет магазин. Пропонуємо Вам купити теплообмінник для басейну на складі обладнання та хімпрепаратів E-Pool (Епул). Ми пропонуємо Вам купити теплообмінник для басейну, чи басейнові теплообмінники у Києві з доставкою до Полтава та іншим куточкам країни. Ми запропонуємо вибрати басейнові теплообмінники або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти теплообмінник для басейнів - в нашому магазині з доставкою у Ужгород. А також, кращі пропозиції на обладнання для ставка в інтернет магазині.

Зверніть увагу, у нашому магазині ви можете замовити теплообмінник для басейнів за вигідною ціною. Знайти та купити на складі хімпрепаратів E-POOL (Епул). У нашому магазині ціна теплообмінники для басейнів Вас задовільнить. Дізнайтеся вартість теплообмінник для басейнів в супермаркеті все для аквакомплексів. Замовити басейнові теплообмінники або теплообмінник для басейну з доставкою по Ужгороді та усій Україні. У нас на сайті E-Pool (Епул) Ви можете купити теплообмінник для басейну замовити ph басейну з доставкою у Одесу. Теплообмінник для басейну за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Теплообмінник для басейну в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Ви хочете купити Теплообмінник для басейну наприклад у Вінниці не виходячи з дому, зверніться до нашого онлайн-маркет E-Pool.kiev.ua . Користуйтесь системою пошуку на сайті. Введіть найменування продукції, що Вас цікавить - теплообмінник для басейну і Ви побачите список товару з цієї категорії. Продукція, представлена у нас онлайн-каталозі, відмінної якості та від перевірених Європейських брендів.

Басейнові теплообмінники - каталог E-Pool (Епул) дає Вам можливість купити теплообмінник для басейну , або ж придбати басейнові теплообмінники у Києві. Ви можете вибрати теплообмінник для басейну у Вінниці і ціна басейнові теплообмінники Вас влаштує. Дізнайтеся яка вартість теплообмінник для басейну в онлайн маркеті E-Pool.kiev .ua та Ви можете у нас купити теплообмінник для басейнів Тільки у нас Ви можете дізнатися про ціну теплообмінники для басейнів Оформити замовлення з доставкою у Ваше місто можна Полтаві або в іншому українському місті.

On-line Shop E-Pool.kiev.ua пропонує вам замовити обладнання, розрахувати комплектуючі, отримати консультацію з монтажу або купити хімію. Каталог E-Pool (Епул) створений для підбору потрібного товару, хімії, обладнання та запчастин. Хімія та обладнання, з нашого каталогу, якісна з гарантією від виробників: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Наші фахівці, пройшли навчання і мають великий досвід у будівництві та експлуатації аквакомплексів. Ми можемо підібрати оптимальне обладнання так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з широким асортиментом наших товарів і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. Ми радимо купити обладнання та хіміюу нашому інтернет-магазині з доставкою у Київ, Дніпро, Хмельницький. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Ціни на Теплообмінник для басейну від 14300 грн. до 60544 грн.

Товар Вартість
Теплообмінник для басейну B70.FF 20кВт трубчастий 15 356 грн
Теплообмінник для басейну - Hi-Temp 40кВт 16 984 грн
Теплообмінник для басейну MAXI-FLO 40кВт трубчастий 20 724 грн
Теплообмінник для басейну B250.FF 73кВт трубчастий 23 320 грн
Теплообмінник для басейну MAXI-FLO 60кВт трубчастий 26 444 грн
Теплообмінник для басейну Bowman 100кВт трубчастий, розбірний корпус 31 575 грн
Теплообмінник для басейну Hi-Temp Titan 75 кВт 46 992 грн

Поширені запитання про Теплообмінник для басейну

Які найпопулярніші товари в категорії Теплообмінник для басейну у 2024 році?

На які бренди категорії Теплообмінник для басейну варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Теплообмінник для басейну представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Теплообмінник для басейну?

Найбільш бюджетні позиції з категорії Теплообмінник для басейну в інтернет-магазині E-POOL:

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ