Який найкращий фільтруючий матеріал засипання у фільтр для басейну?

Кількість фільтруючого матеріалу у фільтрі визначає його брудоємність.

1 м3 піску – це 3000 м2 поверхні.

Коли вибираєте фільтр для басейну дуже важливо звертати увагу на конструкцію, кількість запропонованого виробником фільтруючого матеріалу. Європейські виробники конструкції фільтровальних установок орієнтуються на вимоги норм DIN19605 (для громадських басейнів). Для приватних басейнів все ґрунтується на розрахунках, практичному досвіді та рекомендаціях.

Наприклад фільтр для басейну продуктивністю Q = 8 м3/година - кількість піску має становити не менше 70 кг.

Висота засипки - цей показник визначає можливість прориву частинок через фільтруючий шар. Європейські вимоги до фільтрів для приватних басейнів передбачають висоту засипки від 0.4м до 0.6 м. Досить висока швидкість фільтрації (навіть 50 м/год. для приватних басейнів) дозволяє вже відфільтрованим частинкам руйнуватися, проходячи шар піску, подрібнюючись при цьому. Чим вище шар фільтрувального завантаження, тим більше шансів у дрібних забруднень «застрягти десь глибше». І навпаки, при висоті засипки менше ніж 40 см.

Оптимальним фільтруючим матеріалом є пісок для фільтра басейну.

Найбільш ефективним є AFM - активний фільтруючий матеріал від Dryden Aqua. Хімічні властивості скла, форма зерен і процес активації надають AFM видатні якості, які однозначно перевершують пісок і скляний пісок. Велика площа поверхні має сильний негативний заряд адсорбування органіки і дрібних частинок. Поверхня також має каталізатори у вигляді оксидів металів, які виробляють вільні радикали і таким чином підвищують потенціал редокс. Тому AFM сам себе дезінфікує та перешкоджає утворенню колоній бактерій, що робить цей матеріал унікальним, біостійким наповнювачем для фільтрів.


1. Кришталево чиста вода: AFM® забезпечує більш тонку фільтрацію, ніж кварцовий або скляний пісок. При швидкості фільтрації 20 м3/год без флокуляції досягається номінальна фільтрація 5 мікрон. AFM® відфільтровує щонайменше на 30% більше органіки, ніж свіжий кварцовий або скляний пісок. При оптимізації процесів коагуляції та флокуляції за допомогою APF та ZPM можна вийти на рівень номінальної фільтрації менше 0.1 мікрон.

2. Чим менше хлору споживається, тим менше побічних продуктів хлору Хлор – це відмінний дезінфікуючий засіб. Однак, вступаючи в реакцію з органічними та неорганічними речовинами, він також виробляє небажані, токсичні побічні продукти, такі як трихлорамін та ТНМ. Чим більше використовується хлор, тим більше утворюється побічних продуктів. За допомогою AFM® ми можемо видалити набагато більше частинок, ніж пісок або скляний пісок. Зокрема це добре виходить у поєднанні з автоматичною флокуляцією. Все, що відфільтровується і видаляється шляхом зворотного промивання, не обов'язково має окислюватися. Чим краще фільтрація, тим нижче споживання хлору та виробництво побічних продуктів дезінфекції.

3. Біостійкість – немає притулку для бактерій, вірусів та інших збудників хвороб. Пісок – це хороший механічний фільтр, але й ідеальне середовище для розмноження бактерій. Протягом кількох днів кожна піщинка покривається колоніями бактерій. Вони відразу ж виробляють слиз для захисту від дезінфікуючих засобів. У цій так званій «біоплівці» живуть колонії бактерій та інших патогенів, включаючи легіонели. Якщо у фільтрі не буде органічної плівки, то не буде і легіонел.

4. Немає трихлораміну – немає запаху хлору Бактерії, що знаходяться в біоплівці, перетворюють сечовину в аміак, який потім вступає в реакцію з хлором, створюючи неорганічні хлораміни (моно-, ді- і трихлораміни). Трихлораміни викликають неприємний запах хлору та є серйозною небезпекою для здоров'я. Однак, якщо немає гетеротрофних бактерій, то сечовина залишається у воді. Вона входить у реакцію з хлором, утворюючи нешкідливу хлорсечовину. Немає біоплівки – немає трихлораміну – немає запаху хлору.

5. Фільтр буде ефективно працювати багато років, якщо як наповнювач використовувати AFM® Відсутність біоплівки у фільтрі з AFM® означає також, що робота фільтра не буде порушена через утворення каналів у наповнювачі. Наприклад, у фільтрах з піском ефективність роботи різко знижується після 6-12 місяців експлуатації, незважаючи на часте зворотне промивання. Ефективність фільтра з AFM® залишається незмінно високою на багато років.


Що робить AFM таким ефективним?

1. Чисте зелене скло Скло як сировина для виготовлення AFM® повинно мати дуже специфічну якість. AFM® виробляється тільки із чистого зеленого скла – єдиного скла, що має необхідні хімічні та фізичні характеристики, завдяки яким AFM® самостерилізується.

2. Ідеальні гідравлічні характеристики. Сировина подрібнюється до оптимальних розмірів та форми зерен. Правильна форма є дуже важливим моментом для гідравлічної характеристики AFM®. Зерна у формі кульок (скляний бісер або перли), а також у формі пластин не підходять для використання з метою очищення води. З урахуванням безпеки не допускається наявність осколків скла у матеріалі, що фільтрує. Процес виробництва сертифікований за ISO та забезпечує дотримання цих норм.

3. Процес активації. У результаті активації AFM® утворюється мезопористая структура з великою площею каталітичної поверхні. Звичайне подрібнене скло або пісок мають площу поверхні 3 000 м2 на тонну, а активований AFM® – понад 1 000 000 м2 на тонну, тобто його площа поверхні для адсорбції та каталітичної реакції у 300 разів більша. Гідроксильні групи на поверхні надають AFM® сильний негативний заряд, званий також дзета-потенціал, який притягує важкі метали та органічні молекули. За наявності кисню або окислювачів на поверхні утворюються вільні радикали, які посилюють окислення та дезінфікують поверхню AFM®.

Висновок: Хімічні властивості скла, форма зерен і насамперед процес активації надають AFM® ці визначні якості, які однозначно перевершують пісок та скляний пісок. Велика площа поверхні має сильний негативний заряд адсорбування органіки і дрібних частинок. Поверхня також має каталізатори у вигляді оксидів металів, які виробляють вільні радикали і таким чином підвищують потенціал редокс. Тому AFM® сам себе дезінфікує та перешкоджає утворенню колоній бактерій, що робить цей матеріал унікальним, біостійким наповнювачем для фільтрів.

Якщо у вас є питання про вибір або встановлення будь-якого обладнання для басейнів, вам потрібна консультація щодо застосування хімії для басейну, зателефонуйте нам або надішліть електронний лист, наші експерти в найкоротший час зв'яжуться з вами!


Ми допоможемо вам вибрати та купити пісок для фільтру басейну

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для басейну та хімію для басейну від найкращих європейських та українських виробників.


Фільтраційний пісок кварцовий можна купити з доставкою у будь-яке місто України:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал.

Ласкаво просимо в онлайн каталог. Пропонуємо Вам купити кварцовий пісок для басейнів купити в онлайн маркеті E-Pool.kiev.ua. Ми рекомендуємо Вам купити кварцовий пісок для басейнів купити , підібрати та кварцовий пісок для басейнів купити у Києві з доставкою до Одеса та іншим куточкам країни. У вас є можливість вибрати кварцовий пісок для басейнів купити або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти пісок для басейнів - на нашому сайті з доставкою до Одесу. А також, кращі пропозиції на хімію для басейну в магазині аквакомплексів.

Не забудьте, тільки в нашому інтернет-магазині ви можете замовити пісок для басейнів за низькою ціною. Знайти та купити у магазині обладнання E-POOL (Епул). У магазині ціна пісок для басейнів Вас приємно здивує. Дізнайтеся вартість пісок для басейнів в онлайн маркеті. Замовити кварцовий пісок для басейнів купити або кварцовий пісок для басейнів купити з доставкою по Одесі та іншим областям країни. У нас на сайті E-POOL.kiev.ua Ви можете купити кварцовий пісок для басейнів купити замовити ph води в басейні з доставкою у Житомир. Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Вам терміново потрібно оформити замовлення на Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал наприклад у Хмельницьку не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш інтернет-магазин E-Pool.kiev.ua . Скористайтеся зручною системою пошуку. Почніть вводити найменування товару - кварцовий пісок для басейнів купити і Ви побачите відповідний перелік товарів. Товари, розміщені в нашому асортимент, відмінної якості та від перевірених Європейських брендів.

Кварцовий пісок для басейнів купити - магазин E-Pool (Епул) дає Вам можливість купити кварцовий пісок для басейнів купити , або ж придбати кварцовий пісок для басейнів купити у Ужгороді. Ви можете вибрати кварцовий пісок для басейнів купити у Тернополі і ціна кварцовий пісок для басейнів купити Вас порадує. Дізнайтеся яка вартість кварцовий пісок для басейнів купити в супермаркеті E-Pool.kiev.ua та у нас Ви можете купити пісок для басейнів Тільки у нас Ви можете дізнатися про ціну пісок для басейнів Ви можете отримати Ваше замовлення в найближчому відділенні Нової Пошти Ужгороді та в інших населених пунктах.

Онлайн каталог E-Pool (Епул) пропонує вам замовити обладнання, розрахувати комплектуючі, отримати консультацію з монтажу або купити хімію. Онлайн каталог E-Pool (Епул) надає можливість купити з асортименту оптимального обладнання, необхідної хімії та якісних аксесуарів. Все обладнання, представлене в магазині, оригінальне і має офіційну гарантію від основних виробників на ринку: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Наші фахівці, пройшли навчання і мають великий досвід у будівництві та експлуатації аквакомплексів. Ми можемо підібрати оптимальне обладнання так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з нашим каталогом обладнання, асортиментом хімії і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. У нас ви можете купити обладнання та хіміюз доставкою до Вас Дніпро, Тернопіль, Київ. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Ціни на Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал від 2869 грн. до 4309 грн.

Товар Вартість
Активний фільтруючий матеріал для басейну (AFM) 0,4-0.8 мм, 25 кг 2 869 грн
Активний фільтруючий матеріал для басейну (AFM) 0.7-2.0 мм, 25 кг 2 869 грн
Діатомітова засипка для басейну, мішок 20кг 4 309 грн
Фільтраційний пісок для басейнів QuartzLine, фракция 0,4-0,8 мм, 25 кг 360 грн
Фільтраційний пісок для басейнів QuartzLine, фракция 0,5-1,2 мм, 25 кг 360 грн
Фільтраційний пісок для басейнів QuartzLine, фракция 1,2-1,6 мм, 25 кг 360 грн
Фільтраційний пісок для басейнів QuartzLine, фракция 1,6-2,5 мм, 25 кг 360 грн

Поширені запитання про Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал

Які найпопулярніші товари в категорії Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал у 2024 році?

На які бренди категорії Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Пісок для фільтру басейну Фільтруючий матеріал?

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ