Хімія для каркасного басейну

Вода в каркасному басейні має бути чистою та повністю очищеною від усіх забруднень, як видимих неозброєним поглядом, так і невидимих. Видимі забруднення видаляються в основному за допомогою фільтрів - фільтрувальних установок з насосом. Невидимі забруднення це водорості, різні грибки та бактерії, які можуть розмножуватися дуже швидко та створювати проблеми у басейні. Контроль та боротьба проти них проводяться за допомогою хімії для каркасного басейну. Щоб мати прозору та кристально чисту воду, необхідно проводити наступну хімічну обробку:


Хлор для басейну
Щоденне хлорування – це найефективніший метод дезінфекції води в басейні. Гіпохлорит кальцію в маленьких таблетках 20 гр, наприклад Мультихлор 4 в 1, повільно розчиняється і насичує хлором воду басейну. Покладіть таблетку в скіммер або плаваючий дозатор.

Шокове хлорування здійснюється спеціальним препаратом шок хлор у таблетках чи гранулах. Швидке розчинення дає сильне збільшення вмісту хлору у воді басейну, тим самим ударно знезаражуючи воду.


рН води каркасного басейну.
Щоденне та шокове хлорування підвищують значення рН води. Тому необхідно щотижня або після кожного шоку хлору регулювати значення рН за допомогою засобів, що знижують значення рН мінус. У деяких випадках рН плюс.


Можливо переміняти щотижневе хлорування. Для цього використовують трихлорізоціанурову кислоту повільної дії – тривалий хлор для басейну. Таблетки хлору для басейну вагою 200 г повільно розчиняються і постійно дезінфікують воду. Зазвичай достатньо однієї таблетки на 20 м3 води на тиждень. Покладіть таблетку хлора у дозатор хімії. Перевірте вміст вільного хлору за допомогою тесту. Якщо значення буде менше 1,0 ррm (мг/л), здійсніть додаткове шокове хлорування. Препарат містить стабілізуючу хлор речовину (ізоціанурова кислота), але не містить вапна, що може підвищити кальцієву жорсткість і призвести до можливого утворення в басейні вапняних відкладень. При застосуванні щотижневого хлорування рекомендується регулярне проведення шокового хлорування з використанням гіпохлориту кальцію. Щотижневе хлорування знижує значення рН у питній воді.


Боротьба з водоростями у каркасному басейні.
Препарати проти водоростей перешкоджають виникненню та поширенню водоростей у збірному басейні. Водорості, які з'явилися у басейні, знищуються за допомогою збільшеної дози хлору (шок хлору).


Флокуляційна хімія для каркасного басейну.
З хорошим фільтруванням води у басейні Вам знадобиться використовувати менше хімічних засобів, оскільки вода буде чистою та прозорою. Флокулянти або коагулянти формують більші частинки мікрозабруднень, які осідають на фільтрі.

Флокуляції піддаються лише басейни із пісочними фільтрами.


Ми допоможемо вам купити хімію для каркасного басейну

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для басейну та хімію для басейну від найкращих європейських та українських виробників.

Хімія для басейну - доставка в будь-яке місто України:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Хімія для каркасного басейну.

Раді бачити Вас в інтернет магазині. Пропонуємо Вам купити каркасний басейн хімія в супермаркеті E-Pool.kiev.ua. Ми рекомендуємо Вам купити каркасний басейн хімія, а так само каркасний басейн хімія у Києві з доставкою до Вінниця та іншим областям країни. Вибирайте у нас каркасний басейн хімія або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти хімія для каркасних басейнів - на нашому сайті з доставкою до Одесу. А також, найвигідніша пропозиція на обладнання для ставка в онлайн маркеті.

Хочемо звернути Вашу увагу, тільки у нас ви можете купити хімія для каркасних басейнів за вигідною ціною. Знайти та купити у магазині обладнання E-POOL (Епул). У магазині ціна хімія для каркасних басейнів Вас влаштує. Дізнайтеся вартість хімія для каркасних басейнів на складі хімії та обладнання. Купити каркасний басейн хімія або каркасний басейн хімія з доставкою по Львову та усій Україні. У нас на сайті E-POOL .kiev.ua у Вас є можливість купити каркасний басейн хімія замовити epdm мембрана з доставкою у Ужгород. Хімія для каркасного басейну за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Хімія для каркасного басейну в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Вам терміново потрібно вибрати Хімія для каркасного басейну наприклад у Ужгороді не покидаючи дім, зайдіть до нас у інтернет-магазин E-Pool.kiev.ua . Користуйтесь системою пошуку на сайті. Введіть найменування товару - каркасний басейн хімія і Ви побачите відповідні товари. Товари, представлені в нашому каталозі, перевіреної якості та від відомих Європейських виробників.

Каркасний басейн хімія - онлайн каталог E-Pool (Епул) дає Вам можливість купити каркасний басейн хімія , або ж придбати каркасний басейн хімія у Одесі. Ви можете вибрати каркасний басейн хімія у Києві і ціна каркасний басейн хімія Вас приємно здивує. Дізнайтеся яка вартість каркасний басейн хімія в магазині E-Pool (Епул) та у Вас є можливість купити хімія для каркасних басейнів Тільки у нас Ви можете дізнатися про ціну хімія для каркасних басейнів Ваше замовлення Ви можете забрати у найближчому відділенні Нової Пошти Житомирі та інших точках України.

Інтернет-магазин E-Pool.kiev.ua пропонує обладнання, запчастини або хімію за оптимальними цінами. Склад онлайн магазин E-Pool (Епул) допоможе з вибором та замовленням надійного товару, запасних деталей, засобів. дезінфекції води. Асортимент наших товарів: хімії, аксесуарів та обладнання оригінальне і має офіційну гарантію від основних виробників на ринку: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Команда наших співробітників має великий досвід і високу кваліфікацію. Ми проконсультуємо вас та розрахуємо необхідне обладнання так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з нашим обладнанням, аксесуарами, хімією і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. Ми рекомендуємо Вам купити обладнання та хіміюна нашому сайті з доставкою у Полтава, Львів, . Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Ціни на Хімія для каркасного басейну від 185 грн. до 5583 грн.

Товар Вартість
Альгіцид проти водоростей Algiline (Алгілайн - рідкий) 1 л. 266 грн
Хлорфаст швидкий (табл. 20 г). Швидкорозчинний хлорпрепарат для ударного хлорування (55% акт. хлору) 1 кг. 449 грн
Flockfix Kartushen (8х125 г) (подушечки) таблетований флокулянт у картриджах для освітлення води 649 грн
Комплект хімії для басейну до 15 м3 (Лайнекс - Україна) 1 801 грн
Комплект хімії для басейну до 15 м3 (Хемоформ - Німеччина) 2 862 грн
Хлорінфініті тривалий (табл. 20 г). Повільнорозчинний хлорпрепарат для тривалого хлорування (90% актив. хлору) 1 кг. 458 грн

Поширені запитання про Хімія для каркасного басейну

На які бренди категорії Хімія для каркасного басейну варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Хімія для каркасного басейну представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Хімія для каркасного басейну?

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ