Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка

Фільтр Biosteps с UV-C лампой 11W
Фільтр Biosteps с UV-C лампой 11W

Артикул: 4053720

Фільтр Biosteps с UV-C лампой 11W

Ціна: 12 057 грн

Фільтр гидроциклонный Hydrospin
Фільтр гидроциклонный Hydrospin

Артикул: 45289

Фільтр гидроциклонный Hydrospin

Ціна: 24 312 грн

Фільтр для ставка

Фільтри для ставків можна розділити на напірні, тобто можна встановити нижче за рівень води і безнапірні фільтри, які повинні монтуватися вище за рівень води. Фільтри може бути механічної очищення, тобто. відфільтровувати і вилучати частинки бруду із системи ставка, а також біологічні фільтри, які за допомогою корисних живих бактерій очищають воду природним шляхом без застосування хімії. Загалом усі фільтри можна розділити на групи: Напірні фільтри, Підводні фільтри, Проточні фільтри, Барабанні фільтри, Бусиничні фільтри, Біологічні фільтри, Сітчасті передфільтри, Зрошувані фільтри та предфільтри грубої очистки.

Більшість виробників обладнання вказують максимальний об'єм води, під який розраховані фільтри. Але досвід показує, що слід орієнтуватися на 70-80% і менше від максимальних значень. А якщо у вашому ставку житиме риба, то слід додатково уточнювати кількість риби, яку той чи інший фільтр може обслужити.


Правильна фільтрація ставка

Для того, щоб зрозуміти, чи правильно підібрано обладнання Вашого ставка, необхідно порівняти характеристики ставка з параметрами та показниками обладнання, яке має належним чином очищати воду.


Що потрібно зробити?

1. Необхідно визначити обсяг води Вашої водойми. Для цього використовуйте виміряні рулеткою (важливо рулеткою, а не «на око» !!!) значення довжини, ширини та глибини. Якщо водоймище має складну форму, то розбийте всю водойму на прості форми і складіть їх обсяги.

2. Якщо є риба, необхідно підрахувати її кількість і відняти її загальну вагу. Намагайтеся не помилитися з кількістю, а для визначення ваги можна використовувати довжину рибок з вагою аналогічної риби в супермаркеті або в іншій торговій точці. Можна використовувати дані з інтернету - яка вага відповідає певній довжині рибки (вимірювати повну довжину з плавцями).

3. Необхідно знати та правильно використовувати корм для риб. Кількість корму залежить від загальної ваги всіх риб та вимірюється в кг (гр) у % співвідношенні до загальної ваги. Розмір гранул корму залежить від розміру риби або, якщо грубо, то від розміру ротової порожнини риби щоб остання без проблем змогла помітити і проковтнути. Корми з великим показником протеїнів (білків) прийнято використовувати для малька, для дорослих особин - з меншим показником. Зазвичай що більше білка, то дорожче корм. Чим більший відсоток вмісту білка, який, як правило, вказується виробником на етикетці продукту, тим швидше росте риба, тим більше вона набирає вагу. Частота годівлі риб залежить від стадії розвитку, для малька частота може сягати 10-12 разів у добу, а дорослих особин досить 1-2 разу. Корм може бути плаваючим для поверхневих видів риб (наприклад, коропи КОІ) і потопаючим – для донних видів риб (наприклад, осетрів). Більш повну інформацію про кількість і вид корму, відсоток вмісту білка, розмір гранул, частоту годівлі та інші особливості Ваших вихованців завжди слід запитувати у Вашого іхтіолога або продавця риб.

Правильно підібраний корм та параметри годівлі значно збільшать ефективність використання корму, зменшать грошові витрати на закупівлю корму, зменшать біологічне навантаження на біологічний фільтр (можна використовувати меншу продуктивність та менші розміри біофільтру, меншу вартість) Вашої системи очищення води.

4. Особливу увагу слід звернути на систему фільтрації та очищення води. Правильно підібрані системи завжди складаються з механічного та біологічного очищення води. Механічна очистка видаляє з води виважені тверді частинки. Для більшості ставків достатнім показником механічного очищення є видалення частинок розміром до 70 мкм – 300 мкм. Для ставків із рибами слід застосовувати очищення з меншим показником. Чим тонше очищення (50 мкм – 70мкм), тим менше біологічне навантаження на біофільтр, що відповідно позначається на менших розмірах і меншою вартістю). Головними показником фільтрів механічного очищення є його продуктивність фільтрації (м3 на годину) та розмір частинок (мкм), які здатний видалити із системи фільтр.


Біологічний фільтр для ставка

Що стосується біологічних фільтрів, то в цьому випадку завжди слід дивитися та оцінювати такі параметри:


1) на який максимальний об'єм води розрахований фільтр (особливо!!! слід звернути увагу на значення об'єму води без риби та з рибою);

2) максимальна протока води через фільтр в м3/годину;

3) максимальний тиск води на який розрахований фільтр для напірного типу (наприклад, після фільтра вода подається на водну гірку на висоту 4 метри, тобто фільтр повинен постійно працювати та витримувати тиск 4 метри водного стовпа м.в.с.; 0) ,4 атм;~ 0,4 bar; або ~0,04 МПа;+ 0,4-0,8 м.в.с. на втрати в трубопроводі для невеликих ставків);

4) кількість риби (дані мають бути вказані в кг), на яку розрахований фільтр.


Показники пп. 1-3 завжди можна знайти на фільтрі або паспорті на виріб. Що ж до п.4 (кількість риби який розрахований фільтр), цей показник який завжди вказується в супровідних документах. Максимальна кількість риби, яка може підтримувати біофільтр, дуже важливо знати і завжди необхідно запитувати у продавця обладнання. Від цього показника залежить правильність вибору системи очищення та здатності біологічного фільтра адекватно очищати воду до необхідної якості протягом багатьох років експлуатації.


Що робити, якщо інформації про максимальну кількість риби немає і її не може надати продавець:


  • цю інформацію можна знайти на сайті виробника (увага!!! Адекватна інформація тільки на сайті виробника), в пошуковій системі задайте назву фільтра і модель, з списку знайдіть найбільш підходящий сайт і, часто, назва фільтра збігається з назвою виробника і має формат: www .nazvanie.com;
  • ця інформація вказана безпосередньо або в описовій формі в інструкціях, описах чи технічних характеристиках, використовуйте насамперед німецькі та англійські тексти – вимоги деяких країн, у тому числі й Німеччини, змушують виробника вказувати цю інформацію; дуже часто фрази з описів дають поняття про призначення фільтрів, наприклад, фільтр слід використовувати для ставків з невеликою рибою (тобто з маленькими), а загальна довжина всіх рибок не повинна перевищувати 50-60 см в одному кубічному метрі води, або ще Наприклад, вказується співвідношення, що риби має бути в 4 рази менше і особливо для ставків з рибами КОІ, тобто. якщо є КОІ, то фільтр не на 100 м3 води, але в 25м3.


Окремо кілька слів про садові фільтри, де механічне та біологічне очищення поєднано в одному корпусі. Ці фільтри бувають напірні та безнапірні (проточні). Більшість ландшафтних компаній використовують напірні типи, їх легко монтувати в техприямці або вкопавши в землю під гілками декоративного чагарника. До негативних сторін цього типу фільтрів можна віднести те, що біологічне очищення відбувається в анаеробних умовах (тобто без участі кисню), що для такої технології вимагає значно більше часу на переробку органіки і не до кінця повне розкладання, оскільки кінцевим продуктом розкладання анаеробних бактерій є прості органічні сполуки. Проточні фільтри більш ефективно очищають воду за допомогою аеробних (кисневих) бактерій, але вимагають додаткового маскування та декорування, оскільки ці фільтри встановлюються безпосередньо біля водойми або на височині водної гірки.


Вибір фільтра для ставка

При виборі фільтра завжди слід враховувати особливості та вибирати між легкістю встановлення та ефективністю очищення.

Аргумент за ефективність - всі професійні системи очищення води (міські очисні, автономна каналізація, УЗВ тощо) використовують лише окислювальні процеси очищення води, тобто. відкриті для кисню системи.

Всі фільтри мають систему промивки і ця система передбачає наявність окремого під'єднання для скидання бруду та води для промивання в каналізацію або дренаж. Якщо немає підключення або промивання не виконується щонайменше 1 раз на тиждень, то система очищення НЕ ПРАЦЮЄ.

Крім цього, якщо Ваш фільтр має додаткові або специфічні елементи очищення, їх необхідно періодично замінювати або промивати, наприклад:


  • фільтруючі мати, засипка з пористого матеріалу, гравію, лави і т.п. - необхідно промивати чистою водою тільки з цього ж ставка в окремій ємності (вода зі свердловини не підходить);
  • засипання цеоліту – замінювати 1-2 рази на сезон залежно від біологічного навантаження;
  • засипання активованого вугілля – замінювати 1 раз на 1-2 місяці залежно від біологічного навантаження (чим більше риби, чим більше потрапляє сміття з дерев, чагарників, водних рослин, тим більше біологічного навантаження).


І ще дуже важливо знати, що більшість виробників ставкового обладнання з метою маркетингової привабливості часто «натягують» максимальні значення. Тому нашою радою в цьому випадку є використання поправочних коефіцієнтів зі значенням 0,7-0,8. Пам'ятайте, ні людина, ні машина не можуть постійно працювати на максимальних значеннях.


Ми допоможемо вам купити фільтр для ставка

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для ставка, озера  від найкращих виробників.

Доставка фільтра для ставка можлива в будь-яке місто України:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка.

Вітаємо у складі-магазині . Пропонуємо Вам купити фільтр для пруда в магазині E-Pool.kiev.ua. Ми пропонуємо Вам купити фільтр для пруда, фільтр для пруда у Києві з доставкою до Житомир та іншим областям України. Допоможемо вибрати фільтр для пруда або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти фільтри для штучних водойм - в нашому магазині з доставкою у Дніпро. А також, найкраща пропозиція на найнадійніше обладнання для басейну в магазині обладнання та хімії.

Зверніть увагу, тільки у нас ви можете замовити фільтри для штучних водойм за найбільш привабливими цінами. Знайти та купити у магазині обладнання E-POOL (Епул). У магазині ціна фільтри для штучних водойм Вас влаштує. Дізнайтеся вартість фільтри для штучних водойм в супермаркеті все для аквакомплексів. Купити фільтр для пруда або фільтр для пруда з доставкою по Житомиру та іншим областям країни. У нас на сайті E-Pool (Епул) Ви маєте можливість купити фільтр для пруда замовити epdm мембрана з доставкою у Тернопіль. Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Ви плануєте підібрати Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка наприклад у Полтаві не встаючи з дивана, відвідайте наш електронний маркет E-Pool.kiev.ua . Скористайтеся зручною системою пошуку. Введіть назву продукції, що Вас цікавить - фільтр для пруда і Ви побачите відповідну продукцію. Товари, представлені у нас онлайн-магазині, відмінної якості та від відомих Європейських виробників.

Фільтр для пруда - On-line Shop E-Pool.kiev.ua дає Вам можливість купити фільтр для пруда , а також придбати фільтр для пруда у Дніпрі. Ви можете вибрати фільтр для пруда у Вінниці і ціна фільтр для пруда Вас порадує. Дізнайтеся яка вартість фільтр для пруда в супермаркеті E-Pool.kiev.ua та Ви можете у нас купити фільтри для штучних водойм У нашому магазині Ви можете дізнатися про вартість фільтри для штучних водойм Ви можете отримати Ваше замовлення в найближчому відділенні Нової Пошти Одесі та інших містах нашої країни.

Наш інтернет магазин пропонує вибрати та купити хімію, обладнання або аксесуари за дуже хорошими цінам. Онлайн каталог E-Pool (Епул) допоможе зробити замовлення необхідної продукції, запчастин, аксесуарів, хімії. Обладнання, запчастини та хімія в нашому магазині, оригінальний і має офіційну гарантію від основних виробників на ринку: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Наші фахівці, пройшли навчання і мають великий досвід у будівництві та експлуатації аквакомплексів. Ми готуємо оптимальні комерційні пропозиції так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з нашим каталогом обладнання, асортиментом хімії і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. Рекомендуємо Вам купити обладнання та хіміюз доставкою до Вас Одеса, Житомир, Тернопіль. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Поширені запитання про Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка

Які найпопулярніші товари в категорії Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка у 2024 році?

ТОП-3 найпопулярніших товарів у категорії Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка магазина E-POOL?

На які бренди категорії Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка?

Найбільш бюджетні позиції з категорії Фільтр для ставка. Фільтрувальні установки для ставка в інтернет-магазині E-POOL:

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ