Ультрафіолетова лампа для басейну

Ультрафіолет для басейнів

Басейн встановлений та готовий до використання? Саме час подумати про грамотне оточення навколо нього. Сьогоднішній вибір аксесуарів та меблів дозволяє втілювати найсміливіші ідеї для обстановки навколо домашнього басейну або спа.

Ультрафіолетове випромінювання (ультрафіолет, УФ, UV) - це електромагнітне випромінювання, що займає діапазон між видимим і рентгенівським випромінюванням (380-10 нм, 7,9Ч1014-3Ч1016 Гц).

Діапазон умовно ділять на ближній (380-200 нм) та далекий, або вакуумний (200-10 нм) ультрафіолет. Останній так названий, оскільки інтенсивно поглинається атмосферою та досліджується лише вакуумними приладами.


Різновиди ультрафіолетового випромінювання

Біологічні ефекти ультрафіолетового випромінювання у трьох спектральних ділянках суттєво різняться, тому біологи іноді виділяють, як найбільш важливі у їх роботі, такі діапазони:

 • Близький ультрафіолет, УФ-A промені (UVA, 315-400 нм)
 • УФ-B промені (UVB, 280-315 нм)
 • Далекий ультрафіолет, УФ-С промені (UVC, 100-280 нм)


Практично весь UVC і приблизно 90% UVB поглинаються озоном, водяною парою, киснем і вуглекислим газом при проходженні сонячного світла через земну атмосферу. Випромінювання з діапазону UVA досить поглинається атмосферою.

Тому радіація, що досягає поверхні Землі, значною мірою містить ближній ультрафіолет UVA, і в невеликій частці - UVВ.


Природні джерела

Основне джерело ультрафіолетового випромінювання Землі — це Сонце. Співвідношення інтенсивності випромінювання УФ-А та УФ-Б, загальна кількість ультрафіолетових променів, що досягають поверхні Землі, залежить від наступних факторів:

 • від концентрації атмосферного озону над поверхнею земної;
 • від піднесення Сонця;
 • від висоти над рівнем моря;
 • від атмосферного розсіювання;
 • від стану хмарного покриву;
 • від ступеня відображення УФ-променів від поверхні (води, ґрунти).

 

Штучні джерела

Завдяки створенню та вдосконаленню штучних джерел УФ-випромінювання, що йшли паралельно з розвитком електричних джерел видимого світла, сьогодні фахівцям, які працюють з УФ – випромінюванням у медицині, профілактичних, санітарних та гігієнічних установах, надаються значно більші можливості, ніж при використанні природного УФ-випромінювання.

Номенклатура УФ-ламп для УФБД дуже широка та різноманітна. Так, наприклад, у провідного у світі виробника фірми Philips вона налічує понад 80 типів. На відміну від освітлювальних, УФ-джерела випромінювання зазвичай мають селективний спектр, розрахований на досягнення максимально можливого ефекту для певного фотобіологічного процесу.


Знезараження води - ультрафіолетові лампи для басейнів

Ультрафіолетові (т.зв. кварцові) лампи використовуються для знезараження як питної води, так і води в басейнах. У найбільш поширених ртутних лампах низького тиску 86% випромінювання припадає на довжину хвилі 254 нм, що добре узгоджується з одним із двох піків кривої бактерицидної ефективності (тобто ефективності поглинання ультрафіолету молекулами ДНК).

Один із цих піків знаходиться в районі довжини хвилі випромінювання, що дорівнює 265 нм, а другий — 185 нм. Випромінювання з довжиною хвилі 185 нм робить більший вплив на ДНК, однак кварцове скло, використовуване для виготовлення колби лампи, так само як і інші природні речовини (наприклад, вода) менш прозоре для хвиль цього діапазону і прозоріше для 265 нм хвиль.

УФ-дезінфекція виконується при опроміненні мікроорганізмів, що знаходяться у воді, УФ-випромінюванням певної інтенсивності протягом певного часу.

Внаслідок такого опромінення мікроорганізми «мікробіологічно» гинуть, тому що втрачають здатність до відтворення. УФ-випромінювання, що має бактерицидну довжину хвилі 260 нм або близьку довжину хвилі, проникає крізь стінку клітини мікроорганізму, що переноситься водою, і поглинається ДНК, званим генетичним ланцюжком мікроорганізму, в результаті чого процес відтворення мікроорганізму припиняється. Бактерицидне УФ випромінювання цих довжинах хвиль викликає димеризацию тиміну в молекулах ДНК. Накопичення таких змін у ДНК мікроорганізмів призводить до уповільнення темпів їх розмноження та вимирання.

Метод дезінфекції з використанням УФ-випромінювання довів свою ефективність при дезактивації хвороботворних мікроорганізмів і вірусів, що переносяться водою, без погіршення смаку і запаху води і без внесення у воду небажаних побічних продуктів.

Такий метод дезінфекції завойовує популярність як альтернативу або доповнення до традиційних засобів дезінфекції, таких, як хлор, через свою безпеку, економічність та ефективність. У зв'язку з тим, що подібні лампи впливають тільки на мікроорганізми, які безпосередньо піддаються впливу їх випромінювання, виникає проблема недостатнього стерилізаційного ефекту безпосередньо в чаші басейну. Саме тому кварцові лампи застосовуються тільки в комплексі з іншими методиками дезінфекції.


 

Навіщо потрібний ультрафіолет для басейну?

Хлорування води у великих масштабах викликало широке поширення резистентних до хлору мікроорганізмів, серед яких чимало патогенних.

Поєднання УФ-променів та хлору у водопідготовці басейнів забезпечує високий бактерицидний ефект щодо спорових та хлоростійких форм бактерій та вірусів. При спільній обробці води хлором та бактерицидним опроміненням у 2-3 рази знижується витрата хлору, спрощується експлуатація обладнання.

У процесі обробки води утворюється багато хлорорганічних сполук, токсичність яких перевищує токсичність вихідних речовин. Це може становити реальну загрозу і персоналу, що купається, і обслуговуючому. УФ-випромінювання викликає реакцію фотоокислення, внаслідок якої ці сполуки розкладаються до простих складових — аж до таких, як вуглекислий газ та вода. Разом із хлорамінами та тригалогенметанами зникає і неприємний «хлорний» запах, алергічні прояви та інші неприємні відчуття, пов'язані із застосуванням хлору.

Установки УФ-знезараження, вироблені фірмою Philips, мають корпус із високоякісної нержавіючої сталі. Внутрішня поверхня піддається електрохімічному поліруванню, що дуже позитивно позначається на корозійній стійкості і здатності пристрою, що відображає (ефективність лампи підвищується приблизно на 30% при тій же потужності).

Ці установки легко можна вмонтувати в систему вже наявного обладнання водопідготовки, вони мають невеликі габаритні розміри, прості в монтажі та експлуатації, сумісні з будь-якими способами водопідготовки та дезінфекції.

Після опромінення УФ-променями частотою 253,7 нм у мікроорганізмів порушується метаболізм клітин, втрачається здатність до розмноження (на 4-5 годин), що сприяє їхньому знищенню навіть малими концентраціями дезінфектантів. Знижується залежність швидкості росту водоростей від рівня рН та фосфатів. Вода додатково насичується киснем, що виділяється внаслідок фотохімічних реакцій, внаслідок чого покращується чистота та свіжість води. Утворюється озон (у мікрокількостях), чинячи додатковий окисний вплив, у тому числі і на механічні забруднення. УФ-випромінювання підвищує здатність до окислення активного хлору або кисню.

Застосування ультрафіолету в обробці води - один із найперспективніших напрямів у пошуках альтернативних, екологічних, надійних та недорогих способів знезараження.


Ми допоможемо вам купити ультрафіолет для басейнів

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для басейну та хімію для басейну від найкращих європейських та українських виробників.


Доставка ультрафіолету для басейну можлива в будь-яке місто України

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Ультрафіолетова лампа для басейну.

Ласкаво просимо в онлайн каталог. Пропонуємо Вам купити ультрафіолет для басейнів в онлайн маркеті E-Pool.kiev.ua. Ми радимо купити ультрафіолет для басейнів, чи ультрафіолет для басейнів у Києві з доставкою до Дніпро та іншим місцям. У вас є можливість вибрати ультрафіолет для басейнів або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти ультрафіолет для басейнів - у нас на складі з доставкою до Вас Київ. А також, найкраща пропозиція на найнадійніше обладнання для басейну в магазині все для аквакомплексів та ставків.

Зверніть увагу, що у нас ви можете купити ультрафіолет для басейнів за низькою ціною. Знайти та купити у магазині хімії E-POOL (Епул). У магазині ціна ультрафіолет для басейнів Вас задовільнить. Дізнайтеся вартість ультрафіолет для басейнів на складі обладнання. Купити ультрафіолет для басейнів або ультрафіолет для басейнів з доставкою по Дніпру та в інші регіони України. У нас на сайті E-POOL.kiev. ua Ви можете купити ультрафіолет для басейнів замовити ph басейну з доставкою у Вінницю. Ультрафіолетова лампа для басейну за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Ультрафіолетова лампа для басейну в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Ви планували оформити замовлення на Ультрафіолетова лампа для басейну наприклад у Львові не встаючи з крісла, зайдіть до нас у електронний каталог E-Pool.kiev.ua . Користуйтесь нашою системою пошуку. Введіть найменування товару - ультрафіолет для басейнів і Вам будуть запропоновані товари даної категорії. Продукція, представлена у нас асортименті , відмінної якості та від перевірених Європейських брендів.

Ультрафіолет для басейнів - інтернет-магазин E-Pool.kiev.ua дає Вам можливість купити ультрафіолет для басейнів , або ж придбати ультрафіолет для басейнів у Одесі. Ви можете вибрати ультрафіолет для басейнів у Житомирі і ціна ультрафіолет для басейнів Вас приємно здивує. Дізнайтеся яка вартість ультрафіолет для басейнів в супермаркеті E-Pool.kiev.ua та Ви можете у нас купити ультрафіолет для басейнів У нас в магазині Ви можете дізнатися про ціну ультрафіолет для басейнів Оформити замовлення з доставкою у Ваше місто можна Тернополі та в інших населених пунктах.

Каталог E-Pool (Епул) пропонує вибрати та купити хімію, обладнання або аксесуари за дуже хорошими цінам. Інтернет-магазин E-Pool.kiev.ua допоможе зробити замовлення якісної продукції, запасних частин, аксесуарів, хімпрепаратів. Обладнання, запчастини та хімія в нашому магазині, прослужить вам довго і надійно. Оригінальний товар нам поставляють відомі Європейські бренди: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Наші сторудники допоможуть вам вирішити будь-які, навіть складні завдання. Ми проконсультуємо вас і розрахуємо необхідне обладнання так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з нашим обладнанням, аксесуарами, хімією і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. У нас ви можете купити обладнання та хіміюз доставкою до Вас Ужгород, Хмельницький, Вінниця. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Ціни на Ультрафіолетова лампа для басейну від 13484 грн. до 58730 грн.

Товар Вартість
Ультрафіолет для басейну, комплект лампи Blue Lagoon Tech UV-C, 16 Вт 13 484 грн
Ультрафіолет для басейну, комплект лампи Blue Lagoon Tech UV-C, 40 Вт 16 378 грн
Ультрафіолет для басейну, комплект лампи Blue Lagoon Tech UV-C, 75 Вт 17 063 грн
Ультрафіолет для басейну, комплект UV-C лампи, 40 Вт з таймером. 24 100 грн
Ультрафіолет для басейну, комплект лампи Blue Lagoon Tech UV-C, 130 Вт Amalgama 33 399 грн
Ультрафіолет для басейну, комплект лампи Blue Lagoon UV-C, 75 Вт з озонатором 35 172 грн
Комплект лампи TR2 Ultra UV 1лампа NEW (30 мДж/см2), проток 11 m3/h 50 794 грн

Поширені запитання про Ультрафіолетова лампа для басейну

Які найпопулярніші товари в категорії Ультрафіолетова лампа для басейну у 2024 році?

На які бренди категорії Ультрафіолетова лампа для басейну варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Ультрафіолетова лампа для басейну представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Ультрафіолетова лампа для басейну?

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
 • Великий асортимент
 • Тільки якісна продукція з гарантією
 • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
 • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
 • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

ТАКОЖ ДИВІТЬСЯ