Обладнання для ставка

УФ стерилізатор для ставка CW-36
УФ стерилізатор для ставка CW-36

Артикул: CW36

УФ стерилізатор для ставка CW-36

Ціна: 4 772 грн

Компресор для ставка ACO-009E 140 л/хв.
Компресор для ставка ACO-009E 140 л/хв.

Артикул: HACO009E

Компресор для ставка ACO-009E 140 л/хв.

Ціна: 6 230 грн

Компресор для ставка ACO-500 275 л/хв.
Компресор для ставка ACO-500 275 л/хв.

Артикул: HACO500

Компресор для ставка ACO-500 275 л/хв.

Ціна: 10 160 грн

Фільтр Biosteps с UV-C лампой 11W
Фільтр Biosteps с UV-C лампой 11W

Артикул: 4053720

Фільтр Biosteps с UV-C лампой 11W

Ціна: 12 437 грн

Аератор для ставка ALA6-9"  85-198 л/мин
Аератор для ставка ALA6-9"  85-198 л/мин

Артикул: ALA6GLB

Аератор для ставка ALA6-9" 85-198 л/мин

Ціна: 16 940 грн

Скімер-фільтр Savio Standard Skimmer Filter
Скімер-фільтр Savio Standard Skimmer Filter

Артикул: SS1600

Скімер-фільтр Savio Standard Skimmer Filter

Ціна: 35 969 грн

Обладнання для ставка 


Озера та великі водоймища є невід'ємною частиною природного або створеного людиною ландшафту. Очищення озер та підтримання відповідної якості води є актуальною проблемою нашого часу.


Для таких водойм недоцільно створювати окремі системи фільтрації та очищення води із застосуванням технологічного обладнання. Очищення таких озер має здійснюватися в самому водоймищі за допомогою природних процесів, а використання обладнання та/або матеріалів має бути мінімальним і лише для того, щоб допомогти природним процесам самоочищення води.


Фахівці нашої компанії спільно з нашим партнером готові розробити та здійснити цілий комплекс заходів щодо очищення забруднених вод Вашої водойми, озера або великого ставка.


Ставок – це не тільки інженерно-технічна споруда, а й місце проведення часу. Тому, ми будуємо ставки, щоб вони приносили у Ваше життя лише яскраві фарби та незабутні приємні емоції. При цьому ми не забуваємо, що ставок має бути невід'ємною частиною ландшафту саду.


На відміну від басейну, ставок дарує вам враження цілий рік. Влітку можна купатися та/або насолоджуватися вологою прохолодою вашої водойми. Восени - потопати в яскравих фарбах прекрасної осінньої пори. Взимку – поринути після душевної «баньки» або покататися на ковзанах, якщо дозволяють умови. Весною – насолодитися пробудженням природи.


За напрямками ставки можна розділити на:


  • Ставки для купання,
  • Садово-декоративні,
  • Ставки для риб.

Всі ці ставки мають свої особливості і вимагають свого підходу до будівництва, запуску, утримання та обслуговування.Ставок для купання, Плавальний ставок


Ставок для купання, або плавальний ставок - це штучне водоймище, яке за своїм зовнішнім виглядом максимально схоже на природний - пологий берег з гравію веде до води, де можна побачити звичайних мешканців водойм. Після того, як ви хоч раз купаєтеся в плавальному ставку, вам уже ніколи не захочеться для цієї мети використовувати звичайні басейни з їхньою хлорованою водою.


Будівництво ставків для купання майже немає обмежень. Плавальний ставок може бути практично будь-якої форми та з будь-яким оформленням. Для такого ставка не потрібна шкідлива система очищення. Очищення ставка для купання проводиться за допомогою сучасних біотехнологій природного очищення, що дозволяє створити екологічний баланс і отримати плавальний ставок з кристально чистою водою та наявністю водної живності та рослинності, такої необхідної для того, щоб відчувати близькість з природою під час купання.Садовий ставок


Садово-декоративні ставки – це та деталь, яка додасть будь-якому саду чи парку ще більше краси, чарівності, створить атмосферу спокою, безтурботності, дасть можливість відчути гармонію з навколишнім світом.


Садовий ставок може мати різну форму та різне оформлення. Наприклад, він може мати краї, викладені камінням, і природну рослинність, що створить враження його природного походження, або мати стінки явно штучного походження і фонтан в центрі. Штучне водоймище завжди користувалося популярністю у ландшафтних дизайнерів, як дуже важлива деталь парку або саду. Але, крім великих просторів, декоративний став прикрасить собою будь-який, навіть найменший садок біля будинку. Наприклад, ставок на дачі на території саду радуватиме ваше втомлене від міських джунглів око і ще більше наблизить до природи. Будівництво ставків, чи то великий штучний ставок у парку, чи лише маленька штучна водойма на дачі, найкраще доручити фахівцям, які спроектують її, здійснять усі роботи, а потім навчать вас, як правильно за ним доглядати, які рослини найбільше підходять саме вашому. водоймища, а також розкажуть, як проводиться очищення ставка.Ставок для риби


Ставки для риб – це окрема розмова. Ставок для розведення риби повинен мати воду гарної якості, тому що риби не можуть жити у не насиченій киснем воді. Така штучна водойма повинна бути мати всі умови для того, щоб риба не тільки вижила там, але також і нормально харчувалася, росла і активно розмножувалася. Будівництво ставків для риби – досить складна справа, тому що потрібно передбачити дуже багато речей, які надалі будуть важливими. Наприклад, потрібно враховувати, що для розведення риб штучний ставок повинен мати нерівномірну глибину, щоб були і глибші ділянки, і дрібніші, де вода добре прогрівалася б. Для того, щоб риба добре почувалася, потрібно завжди стежити за складом води і при необхідності вносить органічні та мінеральні добрива. Восени вода зазвичай спускається, проводиться очищення ставка, збирання рослин, вилов риби.


Важливо пам'ятати, що ставок – це жива екосистема. Щось росте і вимагає певної кількості поживних речовин, а щось відмирає та/або виділяє продукти життєдіяльності, які можуть бути згубними для ваших риб та рослин. Ми знаємо кругообіг життєвого циклу водойми. Тому для підтримки природного екобалансу ми висаджуємо правильно підібрані ставкові рослини та використовуємо ставкові (не басейнові) системи очищення та фільтрації води провідних європейських виробників залежно від типу ставка.


Яку б штучну водойму ви не хотіли - плавальний ставок, декоративний садовий ставок або штучний ставок для розведення риби, його облаштування краще доручить фахівцям. Адже будівництво ставків потребує зусиль не лише робітників, але також і архітектора, а згодом – і дизайнера ландшафту.


Ми допоможемо вам купити обладнання для ставка

Ми пропонуємо тільки якісне обладнання для ставка, озера  від найкращих виробників.

Товари для ставка з доставкою у будь-яке місто України:

Київ |  Харків |  Одеса |  Дніпро |  Запоріжжя |  Львів |  Кривий Ріг |  Миколаїв |  Маріуполь |  Вінниця |  Херсон |  Полтава |  Чернігів |  Черкаси |  Житомир |  Суми |  Сєвєродонецьк |  Хмельницький |  Рівне | Кропивницький |  Дніпродзержинськ |  Чернівці |  Кременчук |  Івано-Франківськ |  Тернопіль |  Біла Церква |  Луцьк |  Мелітополь |  Нікополь |  Ужгород |  Кам`янець-Подільський

Хороша ціна на Обладнання для ставка.

Ласкаво просимо у склад магазин . Пропонуємо Вам купити купити обладнання для пруда на складі E-Pool (Епул). Ми рекомендуємо купити купити обладнання для пруда , підібрати та купити обладнання для пруда у Києві з доставкою до Львів та іншим регіонам країни. У вас є можливість вибрати купити обладнання для пруда або замовити доставку до свого міста. Ви маєте можливість знайти купити обладнання для пруда - в нашому маркеті з доставкою у Вінницю. А також, цікаві пропозиції на обладнання для басейну та ставка в магазині аквакомплексів.

Зверніть увагу, тільки у нас ви можете замовити купити обладнання для пруда за найбільш привабливими цінами. Знайти та купити на складі обладнання E-POOL (Епул). У нас в магазині ціна купити обладнання для пруда Вас приємно здивує. Дізнайтеся вартість купити обладнання для пруда в магазині. Купити купити обладнання для пруда або купити обладнання для пруда з доставкою по Хмельницьку та іншим областям України. У нас на сайті E-Pool (Епул) Ви можете купити купити обладнання для пруда замовити ph води для басейну з доставкою у Дніпро. Обладнання для ставка за гарною ціною Ви можете придбати лише у нас.

Купити Обладнання для ставка в магазині обладнання та хімії для басейну E-Pool.

Якщо Вам необхідно замовити Обладнання для ставка наприклад у Ужгороді не піднімайтеся з дивана, відвідайте наш онлайн-супермаркет E-Pool.kiev.ua . Скористайтеся функцією пошуку на сайті. Почніть писати назву продукції - купити обладнання для пруда і Ви побачите відповідну продукцію. Товари, розміщені у нас в асортимент, відмінної якості та від відомих Європейських виробників.

Купити обладнання для пруда - склад магазин E-Pool (Епул) дає Вам можливість купити купити обладнання для пруда , а також придбати купити обладнання для пруда у Дніпрі. Ви можете вибрати купити обладнання для пруда у Києві і ціна купити обладнання для пруда Вас порадує. Дізнайтеся яка вартість купити обладнання для пруда в інтернет каталозі обладнання E-Pool та Ви можете у нас купити купити обладнання для пруда Тільки у нас Ви зможете дізнатися про ціну купити обладнання для пруда Придбати наші товари Ви можете у Полтаві та інших містах нашої країни.

Інтернет-магазин E-Pool.kiev.ua пропонує вам замовити обладнання, розрахувати комплектуючі, отримати консультацію з монтажу або купити хімію. On-line Shop E-Pool.kiev .ua надає можливість купити з асортименту необхідної продукції, запчастин, аксесуарів, хімії. Обладнання, запчастини та хімія в нашому магазині, оригінальне і має офіційну гарантію від основних виробників на ринку: Vagnerpool, AstralPool, SEKO, BWT, Fairland, Pentair Water, Pahlen, T&A, Secespol, Dryden Aqua, Hayward та інші.

Наші фахівці, пройшли навчання і мають великий досвід у будівництві та експлуатації аквакомплексів. Ми проконсультуємо вас і розрахуємо необхідне обладнання так, щоб ваше рішення було правильним, виходячи з ваших потреб, і ви могли отримати з нього максимальну користь. Ознайомтеся з представленим обладнанням та запчастинами і здивуйтеся співвідношенню якості та ціни продукції.

Наш магазин і склад перебувають у Києві. У нас ви можете купити обладнання та хіміюу нашому магазині з доставкою у Вінниця, Ужгород, Львів. Ми працюємо на ринку з 2007 року та є одним із найперших інтернет-магазинів в Україні у цій галузі.

Правила прийому товару: при прийманні товару покупець зобов`язаний звернути увагу та перевірити товарний вид упаковки, відсутність механічних пошкоджень на товарі, комплектацію. Після приймання товару покупцем, продавець не приймає претензій до зовнішнього вигляду та комплектності товару. Протягом чотирнадцяти днів після дня покупки товару Покупець має право обміняти придбаний товар належної якості. Обмін товару належної якості проводиться, якщо він буде в такому ж вигляді, в якому був отриманий від продавця: товар не використовувався, повністю збережений його товарний вигляд, та всі споживчі якості, пломби, ярлики, захисні елементи, упаковка, комплектність, а так ж розрахунковий документ, виданий покупцю разом із проданим товаром.

Наш магазин несе гарантійні зобов`язання на обладнання протягом 12 місяців з моменту його продажу або введення в експлуатацію (за наявності акту введення в експлуатацію, але не пізніше 3 місяців з моменту продажу). Гарантійні зобов`язання не поширюються на обладнання та витратні матеріали, якщо їх заміна передбачена конструкцією, та обумовлена у інструкції з експлуатації. Гарантійне обслуговування мається на увазі: тестування, безкоштовний ремонт, заміну на аналогічне за технічними характеристиками обладнання. Наш асортимент включає лише якісний товар.

Знайдіть у нашому асортименті продукції все, що вам потрібно!

Ціни на Обладнання для ставка від 160 грн. до 68653 грн.

Товар Вартість
Плівка ПВХ для штучних водойм, чорна, товщина 1.0 мм, ширина 2 м 346 грн
Дифузор (розпилювач) повітряний дисковий ADD 230 мм 1 046 грн
Автоматична годівниця для ставкових риб Jebao Fish Feeder FD-40 с объемом контейнера для корма на 4 литра 5 393 грн
Компресор для ставка ACO-009E 140 л/хв. 6 230 грн
УФ стерилізатор - Комплект лампи UV-C XClear Budget Flex 40 Watt 10 063 грн
Фільтр Biosteps с UV-C лампой 11W 12 437 грн
Аератор для ставка ALA6-9" 85-198 л/мин 16 940 грн

Поширені запитання про Обладнання для ставка

Які найпопулярніші товари в категорії Обладнання для ставка у 2024 році?

ТОП-3 найпопулярніших товарів у категорії Обладнання для ставка магазина E-POOL?

На які бренди категорії Обладнання для ставка варто звернути увагу у магазині E-POOL?

У категорії Обладнання для ставка представлені такі бренди:

Які найдешевші товари у категорії Обладнання для ставка?

Чому магазин E-POOL такий популярний?

Інтернет магазин E-POOL пропонує:
  • Великий асортимент
  • Тільки якісна продукція з гарантією
  • Постійні Спеціальні пропозиції та знижки.
  • Ми працюємо безпосередньо з перевіреними виробниками оригінального обладнання
  • Зручні способи оплати та швидка доставка по всій Україні.

Також дивіться